Jak płacić na festiwalu Opener 2019?

Płatności na festiwalu Opener 2019

Metody płatności na festiwalu ewoluowały zmieniały się aż wreszcie nadeszła pora na nową technologię w postaci opasek elektronicznych. Organizatorzy Opener 2019 przygotowali wraz z MasterCard nową metodę płatności – specjalne opaski płatnicze. Przypomnę, że do tej pory płacić można było tylko telefonem lub kartą zbliżeniową. Mimo, że organizatorzy liczą na wielką popularność nowego rozwiązania to nie zapomnieli o tych, którzy będą chcieli korzystać z dotychczasowych metod płatności.

Dla osób, które wybiorą płatności za pomocą smartfona organizatorzy przygotowali dedykowną aplikację festiwalową, przez którą będzie można płacić za pomocą Masterpass. Ponadto wyselekcjonowane przez organizatora produkty będą tam dostępne w specjalnej promocji sięgającej do 25%

Wszystko o opasce MasterPass

Pierwsze co to każdy zada sobie pytanie czym w ogóle jest ta opaska? Otóż jest to silikonowa opaska w formie modnej bransoletki umożliwiająca płatności zbliżeniowe.  Opaskę można zamówić za darmo przed rozpoczęciem festiwalu na stronie opaska.opener.pl i odebrać ją na miejscu.  Dla osób, które zamówią opaskę odpowiednio wcześniej MasterCard przygotował promocję, gdzie przy doładowaniu 50 zł można otrzymać dodatkowe 10 zł.

Korzystanie z tego rozwiązania jest o tyle dobre, że opaski będzie można używać również po festiwalu wszędzie tam gdzie honorowane są płatności kartą.  Ważność opaski to 3 lata. Dodatkowo warto podkreślić, że prawie nie ponsi się kosztów za używanie opasek płatnościowych. Wyjątkami są wypłata gotówki z bankomatu z funkcją zbliżenia – koszt każdorazowo 3 zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy  używać opaski za granicą to pobierana jest prowizja w wysokości 1% od wartości transakcji.

Płatności kartami debetowymi i kredytowymi

Jeśli nowatorskie opaski Was nie przekonały, a płatność telefonem uważacie za zbyt odważną metodę zawsze możecie korzystać z kart kredytowych lub debetowych. Organizatorzy Opener 2017 informują, że na terenie festiwalu można płacić kartami różnych operatorów, ale tylko dzięki płatnościom Mastercard użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe korzyści – rabaty, promocje, punkty itp.

Jeśli nie macie karty MasterCard warto rozważyć jej założenie. Zwłaszcza jeśli jej wydanie, prowadzenie i transakcje są bezpłatne! Mam tu na myśli kartę kredytową Citi Simpliciti od  Banku Citi Handlowego

Klienci, którzy skorzystają z karty kredytowej Citi Simplicity nie ponoszą opłaty rocznej, opłaty za przypomnienia o braku spłaty karty oraz opłaty za powiadomienia SMS. Dodatkowe korzyści to nieoprocentowany kredyt przez 56 dni, brak opłaty za karty dodatkowe, rabaty w wybranych sklepach oraz darmowa naklejka zbliżeniowa PayPass. Poniżej możesz złożyć wniosek o kartę kredytową MaserCard.

 

lisekfinansowy.pl

Polacy nie chcą Euro

Nie dla Euro w Polsce Polacy od lat bardzo sceptycznie podchodzą do kwestii zmiany waluty w naszym kraju. Ostanie badanie przeprowadzone przez Kantar Public potwierdziło tylko te nastroje. 46 proc. ankietowanych uznało wprowadzenie Euro w Polsce za coś negatywnego. Patrząc jednak na to samo badanie jakie było przeprowadzane w grudniu 2017 r.

Jak uniknąć komornika?

Na pytanie jak uniknąć komornika odpowiedź jest prosta. Nie brać pożyczek, chwilówek ani kredytów. Opłacać rachunki, czynsze i inne zobowiązania. Są jednak chwile w naszym życiu, kiedy zwyczajnie coś nie wychodzi. Popadamy w chorobę czy tracimy bliską osobę a posiadamy zadłużenie.

Umowa pożyczki z kurierem

Umowa pożyczki z kurierem jest bezpieczna? Sprawdź dostępne pożyczki na raty i pożyczki chwilówki. Oferta i opinie na lisekfinansowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chyba się skuszę na opaskę hehe