Konta osobiste w 3 największych bankach przez Internet

Konta osobiste w 3 największych bankach

czyli pokazujemy jak łatwo założyć konta osobiste przez Internet. W dzisiejszych czasach wszystko możemy załatwiać przez Internet. Tak jest również w przypadku kont osobistych, pożyczek na raty, chwilówek czy lokat. Banki starają się aby proces zakładania konta osobistego był jak najprostszy, jednak podpowiedzi nigdy zbyt wiele. Dlatego postanowiliśmy prześwietlić proces zakładania rachunków bankowych.

PKO Bank Polski Konto za Zero

 • 0 zł za prowadzenie konta, (jeśli masz kartę wydaną do konta, w przeciwnym razie 6,90 zł/mies.)
 • 0 zł za kartę wydaną do konta (wystarczy dokonać płatności kartą bezgotówkowo na kwotę min. 300 zł rozliczonych w okresie, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 6,90 zł/mies. Okres, za który jest pobierana opłata miesięczna za kartę, uzależniony jest od daty wydania karty)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

Konto można założyć na dwa sposoby. Tradycyjnie w oddziale Banku, albo szybciej przez Internet. Wniosek można złożyć tutaj, zaś umowę do podpisania przyniesie nam kurier.

PKO Konto za Zero

Konto przekorzystne od Pekao S.A.

 • 2,7% na koncie oszczędnościowym przez 180 dni
 • Bankowość mobilna PeoPay
 • 0 zł za konto, kartę i bankomaty
 • 100 zł zwrotu za OC zakupione w PZU

W przypadku Banku Pekao S.A. przeniesiemy kilkanaście lat do tyłu, ponieważ nie możemy założyć konta przez Internet! Możemy je założyć tylko w oddziale lub wypełniając formularz kontaktowy za pomocą którego bank będzie się z nami kontaktował telefonicznie. Link do formularza kontaktowego znajdziesz tutaj.

Konto przekorzystne

Konto ING Direct – ING Bank Śląski

 • 0zł za prowadzenie konta za wyjątkiem operacji gotówkowych w oddziale
 • 0zł za krajowe przelewy przez Internet w złotych
 • 0zł za kartę do konta Visa zbliżeniowa, jeśli zrobisz nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie
 • 0zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash

ING Bank Śląski należy do czołówki banków w Polsce, które stawiają na Internet. Tu konto bez problemu założysz klikając we wniosek o założenie konta, po czym w 5  minut możesz załatwić dalsze formalności i cieszyć się bezpłatnym rachunkiem bankowym.

Konto Direct ING Bank Śląski

 

09/06/2018

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego Większość firm pożyczkowych oferuje gotówkę po weryfikacji naszej tożsamości przy pomocy przelewu. Bywa jednak tak, że nie zawsze mamy dostęp do bankowości internetowej, lub nie mamy wystarczających środków na zrobienie takiego przelewu.

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Firmy pożyczkowe wygrywają w drobnych pożyczkach Statystyczne w Polsce żyje się coraz lepiej. Nie mniej jednak firmy pożyczkowe z miesiąca na miesiąc odnotowują wzrost wniosków o pożyczki. Wraz ze wzrostem zarobków rosną również ceny artykułów żywnościowych i paliwa. Statystycznie jest niby lepiej, ale w ogólnym rozrachunku dużo się nie zmieniło.

Co zrobić jak znikną nam pieniądze z konta

Logujesz się do Banku a tam puste konto Przecierasz oczy ze zdumienia, ale nadal saldo wynosi 0 zł. Powoli uświadamiasz sobie, że ktoś ogołocił Twoje konto i najprawdopodobniej padłeś ofiarą kradzieży. Co zrobić jak znikną nam pieniądze z konta?