Konto Przekorzystne Pekao S.A z premią do 250 zł

Jeden z największych banków w Polsce kusi nowych Klientów atrakcyjną promocją. Otwierając konto przekorzystene Pekao S.A. możemy zyskać nawet do 250 zł! Jak skorzystać z tej promocji oraz jakie warunki należy spełnić aby otrzymać premię? Wszystko w dzisiejszym artykule!

Jak skorzystać z promocyjnej oferty Pekao?

Zrzut ekranu 2020 05 22 o 09.52.57

źródło: pekao.pl

Oferta Banku skierowana jest do osób nieposiadających jakiegokolwiek rachunku w Pekao od 1 stycznia 2019 roku do 20 maja 2020 roku. Klienci, którzy spełniają ten warunek muszą w złożyć wniosek o Konto Przekorzystne oraz podpisać z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową oraz bankowością internetową.

Należy mieć na uwadze, że konieczne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie od Pekao informacji marketingowych i handlowych dotyczących samego banku oraz podmiotów z nim współpracujących. Podczas wnioskowania o konto zalecanym sposobem zawarcia umowy jest biometria.

Sprawdź także:

Konto Przekorzystne – jak otrzymać do 250 zł premii?

Zrzut ekranu 2020 05 22 o 10.14.10

źródło: pekao.pl

Aby otrzymać 100 zł premii, należy do 30.06.2020 r. otworzyć Konto Przekorzystne z kartą i aplikacją mobilną PeoPay.

Umowa powinna zostać zawarta w aplikacji PeoPay lub online na pekao.com.pl/konto. Uwaga! jeśli identyfikacja klienta podczas zawierania umowy się nie powiedzie, umowę można zawrzeć w oddziale banku Pekao SA, do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego.

W każdym z trzech kolejnych miesięcy spełnić warunki aktywności:

  • zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A.
  • wykonać jedną transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay.

Konieczne będzie także zalogowanie się do aplikacji PeoPay i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji czyli polecenie konta innej osobie za które otrzymamy kolejne 100 zł.

Premia 200 zł będzie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 30.11.2020 r.

Aby zdobyć dodatkowe 50 złotych należy do 30 czerwca 2020 roku zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Można to zrobić z poziomu bankowości internetowej lub na stronie internetowej www.bezcennechwile.pl. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni Klienci Pekao.

Za rejestrację do programu Klienci zgarną 1000 punktów Bezcenne Chwile. Kolejne 2400 punktów trafi do Klientów w zamian za zalogowanie się do aplikacji mobilnej. Zebrane punkty można wymienić na nagrody o wartości 50 złotych.

 

Źródło:https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/konto-przekorzystne.html

23/05/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?

Pożyczka dla każdego

Sprawdzamy gdzie szybko i bez problemu otrzymać dodatkową gotówkę. Jednym słowem pożyczka dla każdego od 18 lat, na dowód w 15 minut!

Kredyt dla nowej firmy

Potrzebujesz szybkiego wsparcia finansowego dla swojej firmy? Sprawdzamy gdzie starać się o kredyt dla nowej firmy.