Konto w BNP Paribas z premią 300 zł

BNP Paribas otworzył nową promocję – „Piękna premia” umożliwia otrzymanie 300 zł w e-kodach na zakupy do Allegro. Co zrobić aby otrzymać tak wysoką nagrodę i czy jest to opłacalne? O tym wszystkim w dzisiejszym artykule.

Otwórz konto w BNP Paribas  i zyskaj „Piękną premię”

Uzyskanie 300 zł na zakupy w allegro jest dość proste. Wystarczy otworzyć konto osobiste wraz z kartą debetową. Całość formalności załatwia się bez wychodzenia z domu. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie są jeszcze związani z BNP Paribas. Jedynym słowem promocja skierowana jest do nowych klientów

Co należy zrobić, by nagroda trafiła do Ciebie? Wystarczy, że założysz Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą debetową dopasowaną do Twoich potrzeb. Konieczne będzie także wykonanie kilku niewielkich aktywności na rachunku.

złóż wniosek

Konto Otwarte na Ciebie – BNP Paribas

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o koncie, które otworzysz w ramach promocji:

  • Brak miesięcznej opłaty za prowadzenie Konta,
  • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób, które nie ukończyły 26 lat lub posiadaczy, lub zrealizowali w miesiącu co najmniej 1 transakcję bezgotówkową),
  • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów z oddziałów Banku oraz Planet Cash,
  • Darmowa wypłata gotówki za granicą z bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance,
  • Bezpłatne polecenie przelewu krajowego w złotych zlecane w bankowości elektronicznej.
  • Wygodny dostęp do rachunku z aplikacji GOmobile,
  • Możliwość korzystania z BLIK, Google Pay, Apple Pay,
  • Darmowy wybór wyglądu karty debetowej MasterCard z kobiecym wizerunkiem (edycja limitowana).

BNP konto z premia 300

Jak odebrać nagrodę 300 zł?

Bank nie stawia wygórowanych warunków. Wystarczy zrealizować kilka przelewów, transakcji bezgotówkowych oraz zapewnić wpływy na rachunku. Warto również nadmienić, że zdobycie nagrody podzielone jest na 3 części. Za każdy wykonany etap, do klienta trafia bon w wysokości 100 zł.

23/05/2020

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?

Pożyczki od 18 lat przez Internet

Bardzo mało firm oferuje pożyczki od 18 lat przez Internet. Minimum formalności, bez zaświadczeń, pieniądze w 15 minut na koncie. Bez weryfikacji baz kredytowych i przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczki długoterminowe online

Pożyczki długoterminowe to takie, które spłacamy dłużej niż jeden miesiąc. Pożyczkę na raty do 25 tys. złotych możemy spłacać przez 4 lata!