PKO BP prześwietlamy ofertę

PKO BP jest bankiem naj…?

Pewne jest, że jest największy i najstarszym bankiem komercyjny, ale posiada najlepszą ofertę? Patrząc na skalę z jaką rozrasta się PKO BP można domniemać, że posiada świetną ofertę. O tym jednak za chwilę. Przyjrzyjmy się jak ten bank wygląda w liczbach. Wartość aktywów PKO BP to aż około 290 miliardów złotych! Posiadają prawie 1250 placówek bankowych oraz 3200 bankomatów. Bank obsługuje również prawie 7 milionów rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych oraz dysponuje prawie tysiącem wpłatomatów w całym kraju. Patrząc na te liczby nawet najwęksi sceptycy nie kryją uznania dla skali działalności banku.

Oprócz liczb warto podkreślić, że ta instytucja finansowa jest również laureatem wielu konkursów i plebiscytów.  Szperając w poszukiwaniu informacji natknąłem się na dwie istotniejsze w mojej ocenie. Pierwszą z nich SECURITY EXCELLENCE AWARD 2017 – jest to nagroda za pełen monitoring zdarzeń i wczesne wykrywanie zagrożeń oraz konsekwentną realizację strategii bezpieczeństwa. Drugą MOBILE TRENDS AWARDS 2016 za swoją aplikację mobilną iPKO. Aplikacja mobilna IKO, stała się podstawą budowy międzybankowego standardu płatności mobilnych BLIK. Z końcem ubiegłego roku osiągnęła skalę niespotykaną dotąd na polskim rynku bankowym – milion aktywacji.

Do tego niedawno wprowadzono pilotażowy program stanowisk samoobsługowych. Z wyglądu stanowisko samoobsługowe przypomina bankomat z ekranem dotykowym i niewielkim blatem. Do identyfikacji należy użyć karty debetowej i wprowadzić PIN. Klienci będą mogli skorzystać z funkcji wpłaty gotówki na własne konto, wypłaty gotówki, przelewu między swoimi rachunkami itp.

Jeśli już wiemy, że mamy do czynienia z kolosem, który dba o bezpieczeństwo i innowacje to sprawdźmy teraz co ma w swojej ofercie.

Polecane produkty PKO Banku Polskiego

miniratka pkobp

1. Konto za Zero z aplikacją mobilną IKO było wyróżniane w wielu konkursach. Oferta godna polecenia dla osób szukających darmowego konta bankowego z dostępem do wielu bezpłatnych bankomatów.

 • 0 zł prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę do konta i aktywnie z niej korzystasz
 • 0 zł wypłaty z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł przelewy krajowe przez aplikację mobilną IKO i internet

złóż wniosek

2. Konto dla młodych  konto przeznaczone dla osób od 18 do 26 roku życia. Ciekawa oferta z uwagi na bezkosztowe prowadzenie i darmowe wypłaty.

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

złóż wniosek

3. Konto firmowe z bonusem 100 zł dla klienta

 • 0 zł za prowadzenie konta – warunkiem jest realizacja w danym miesiącu co najmniej jednego przelewu do ZUS i dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie opłata za prowadzenie konta 25 zł miesięcznie
 • 0 zł za 30 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu
 • 0 zł zawpłaty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego (do 50 000 zł miesięcznie)

złóż wniosek

4. Pożyczka gotówkowa Mini Ratka jest ciekawym rozwiązaniem dla osób szukających szybkiej pożyczki na uczciwych warunkach.

 • do 24 000 zł bez zaświadczeń (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • od 1000 zł do 120 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • możliwość konsolidacji zobowiązań spoza PKO

złóż wniosek

5. Kredyt mieszkaniowy – jeden z produktów flagowych PKO Banku Polskiego. Dobre oprocentowanie wraz z niską marżą sprawiają, że dużo osób wybiera właśnie ten bank.

 • finansowanie do 90 % wartości nieruchomości
 • długi okres kredytowania – aż do 35 lat
 • wakacje kredytowe raz w roku (możliwość zawieszenia spłaty jednej raty)
 • atrakcyjne, negocjowane indywidualne warunki cenowe.

złóż wniosek

 

 

15/07/2017

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Ekonto w mBanku – oferta i opinie

eKonto w mBanku, ekonto standard, ekonto osobiste - oferta i opinie. Darmowe konta bankowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów, darmowa karta płatnicza

Idealny kredyt Santander

Idealny kredyt Santander Bank oferta i opinie o kredycie gotówkowym. Do 230 tys. złotcyh, minimum formalności, RRSO 7,78 proc.

Alior Bank prześwietlamy ofertę

Alior bank to jeden z najszybciej rozwijających się banków w Polsce. Zobacz czy warto skorzystać z jego oferty - Alior pożyczki, Alior konto, Alior lokata