PKO BP prześwietlamy ofertę

PKO BP jest bankiem naj…?

Pewne jest, że jest największy i najstarszym bankiem komercyjny, ale posiada najlepszą ofertę? Patrząc na skalę z jaką rozrasta się PKO BP można domniemać, że posiada świetną ofertę. O tym jednak za chwilę. Przyjrzyjmy się jak ten bank wygląda w liczbach. Wartość aktywów PKO BP to aż około 290 miliardów złotych! Posiadają prawie 1250 placówek bankowych oraz 3200 bankomatów. Bank obsługuje również prawie 7 milionów rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych oraz dysponuje prawie tysiącem wpłatomatów w całym kraju. Patrząc na te liczby nawet najwęksi sceptycy nie kryją uznania dla skali działalności banku.

Oprócz liczb warto podkreślić, że ta instytucja finansowa jest również laureatem wielu konkursów i plebiscytów.  Szperając w poszukiwaniu informacji natknąłem się na dwie istotniejsze w mojej ocenie. Pierwszą z nich SECURITY EXCELLENCE AWARD 2017 – jest to nagroda za pełen monitoring zdarzeń i wczesne wykrywanie zagrożeń oraz konsekwentną realizację strategii bezpieczeństwa. Drugą MOBILE TRENDS AWARDS 2016 za swoją aplikację mobilną iPKO. Aplikacja mobilna IKO, stała się podstawą budowy międzybankowego standardu płatności mobilnych BLIK. Z końcem ubiegłego roku osiągnęła skalę niespotykaną dotąd na polskim rynku bankowym – milion aktywacji.

Do tego niedawno wprowadzono pilotażowy program stanowisk samoobsługowych. Z wyglądu stanowisko samoobsługowe przypomina bankomat z ekranem dotykowym i niewielkim blatem. Do identyfikacji należy użyć karty debetowej i wprowadzić PIN. Klienci będą mogli skorzystać z funkcji wpłaty gotówki na własne konto, wypłaty gotówki, przelewu między swoimi rachunkami itp.

Jeśli już wiemy, że mamy do czynienia z kolosem, który dba o bezpieczeństwo i innowacje to sprawdźmy teraz co ma w swojej ofercie.

Polecane produkty PKO Banku Polskiego

1. Konto za Zero z aplikacją mobilną IKO było wyróżniane w wielu konkursach. Oferta godna polecenia dla osób szukających darmowego konta bankowego z dostępem do wielu bezpłatnych bankomatów.

 • 0 zł prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę do konta i aktywnie z niej korzystasz
 • 0 zł wypłaty z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego
 • 0 zł przelewy krajowe przez aplikację mobilną IKO i internet

złóż wniosek

 

2. Konto dla młodych  konto przeznaczone dla osób od 18 do 26 roku życia. Ciekawa oferta z uwagi na bezkosztowe prowadzenie i darmowe wypłaty.

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe

złóż wniosek

3. Konto firmowe z bonusem 100 zł dla klienta

 • 0 zł za prowadzenie konta – warunkiem jest realizacja w danym miesiącu co najmniej jednego przelewu do ZUS i dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 500 zł, w przeciwnym razie opłata za prowadzenie konta 25 zł miesięcznie
 • 0 zł za 30 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu
 • 0 zł zawpłaty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego (do 50 000 zł miesięcznie)

złóż wniosek

 

4. Pożyczka gotówkowa Mini Ratka jest ciekawym rozwiązaniem dla osób szukających szybkiej pożyczki na uczciwych warunkach.

 • do 24 000 zł bez zaświadczeń (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • od 1000 zł do 120 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • możliwość konsolidacji zobowiązań spoza PKO

złóż wniosek

 

5. Kredyt mieszkaniowy – jeden z produktów flagowych PKO Banku Polskiego. Dobre oprocentowanie wraz z niską marżą sprawiają, że dużo osób wybiera właśnie ten bank.

 

 • finansowanie do 90 % wartości nieruchomości
 • długi okres kredytowania – aż do 35 lat
 • wakacje kredytowe raz w roku (możliwość zawieszenia spłaty jednej raty)
 • atrakcyjne, negocjowane indywidualne warunki cenowe.

złóż wniosek

 

 

Czy warto korzystać z ubezpieczenia kredytu?

Na czym polega ubezpieczenie kredytu? Ubezpieczenie kredytu jak każde ubezpieczenie powinno nas chronić przed nieprzywdzianymi i losowymi sytuacjami. Ubezpieczenie kredytu jest traktowane przez bank jako zabezpieczenie i wykupując je możemy zyskać lepsze warunki. Oprócz potencjalnie lepszych warunków kredytu zyskujemy również ubezpieczenie, które pokryje albo część albo całość zobowiązania.

Kredyt czy pożyczkę ma prawie połowa Polaków

Społeczeństwo na dorobku Biuro Informacji Kredytowej podało, ze kredyt czy pożyczkę zaciągniętą w banku komercyjnym, banku spółdzielczym, SKOK-u lub w firmie pożyczkowej ma ponad 15 mln Polaków. W kraju widać, że żyje się lepiej lecz duża część samochodów, mieszkań czy sprzętu RTV jest kupowana na kredyt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Te stanowiska samoobsługowe mogą być dobrą opcją, bo kolejki w oddziałach są czasami masakryczne...
Rzetelny bank, który nigdy mnie nie zawiódł. Profesjonalna obsługa i nastawienie na klienta. Polecam :)