Alior Bank prześwietlamy ofertę

Alior Bank – polski, młody i ambitny

Alior Bank rozpoczął działalność pod koniec 2008 r. jako bank nowego typu czyli łączącego bankowość tradycyjną z naciskiem na innowacje. Jako nowy gracz na rynku postawił wszystko na szybkie poszerzenie skali działalności i pozyskiwaniu klientów. Jego strategia od początku opierała się na nowatorskich produktach i wysokich standardach obsługi klientów. Alior Bank skupił się od początku na rozwijaniu nowoczesnej platformie informatycznej, obejmującej bankowość online, bankowość wirtualną, centra obsługi telefonicznej i bankowość mobilną.

Warto przypomnieć, że od 2012 r. bank otworzył swój wirtualny oddział, który działał pod marką Alior Sync, a obecnie T-Mobile usługi bankowe. Innowacyjność tego projektu została dostrzeżona na arenie międzynarodowej – Alior Sync, jako pierwszy bank w Polsce otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie Global Banking Innovation Awards w kategorii przełomowe rozwiązanie.

Innowacje i przewagi Alior Banku

 • Rachunki za 0 zł – Od lipca 2011 Alior Bank udostępnił dla każdego możliwość opłacania rachunków w swoich oddziałach i placówkach partnerskich bez prowizji.  Dzięki temu rozwiązaniu Bank rozpoczął rewolucję w której inne banki miały zostały w tyle. Warto przypomnieć, że do tej pory rachunki za 0 zł dostępne były w większości dla klientów korzystających z Internetu
 • Internetowy proces kredytowy – to autorski proces uzyskania pożyczki całkowicie online w zaledwie kilkadziesiąt sekund od złożenia wniosku, bez konieczności dostarczania czy podpisywania dokumentów w formie papierowej.
 • Internetowy Kantor Walutowy – Alior Bank jako pierwszy polski bank uruchomił internetowy kantor walutowy. Ta forma wymiany pieniędzy zapewnia korzystniejsze warunki wymiany walut oraz wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Kantor jest dostępny 24 h/7 dni w tygodniu.  Nowi Klienci potwierdzają zawarcie umowy przelewem, dotychczasowi – kodem sms.
 • Współpraca z Uber –  finansowanie samochodów dla kierowców korzystających z aplikacji a także dodatkowe benefity dla Klientów banku.
 • Robot Dronn – czyli wirtualny doradca Alior Banku, to system oparty o sztuczną inteligencję, biometrię i analitykę mowy. Został zaprojektowany by prowadzić z klientami swobodną, logiczną rozmowę. Reagować na odpowiedzi i zadawać dopasowane do nich pytania.

Najciekawsze produkty Alior Banku

1. Konto Internetowe – Alior Bank oferuje konto 0 zł za , 0 zł za kartę, przelewy i bankomaty.

Promocja: Osoby, które założą konto do 25.08.2017r. , oraz w ciągu dwóch kolejnych miesięcy wykonają transakcje kartą na minimum 1000 zł (nie mniej niż 500 zł miesięcznie) otrzymają bon Sodexo o wartości 100 zł

złóż wniosek

 

2. Pożyczka dwuosobowa to oprocentowanie niższe o 50% w stosunku do standardowego.

 • Maksymalna kwota pożyczki – do 200 000 zł
 • Okres kredytowania – do 60 miesięcy
 • Istnieje też możliwość zamiany kilku drogich kredytów na jeden tani

złóż wniosek

3.  Rachunek firmowy Alior Banku

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (dla nowych firm gwarantowane 0 zł przez 6 miesięcy, a dla wszystkich 0 zł za aktywne korzystanie)
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • Premia za wybrane czynności – przez 12 miesięcy nawet do 1500 zł!

złóż wniosek

 

Kredyt walutowy się opłaca?

Kredyt walutowy czy jak nazywają go fachowcy kredyt dewizowy jest dostępny w każdym banku. Jednak zainteresowanie takimi produktami finansowymi jest obecnie bardzo małe.

Zasiłek macierzyński – kompendium

Zasiłek macierzyński jest świadczeniem pieniężnym, który zastępuje nam pensję. Możemy go pobierać przez rok od urodzenia się dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *