Alior Bank prześwietlamy ofertę

Alior Bank – polski, młody i ambitny

Alior Bank rozpoczął działalność pod koniec 2008 r. jako bank nowego typu czyli łączącego bankowość tradycyjną z naciskiem na innowacje. Jako nowy gracz na rynku postawił wszystko na szybkie poszerzenie skali działalności i pozyskiwaniu klientów. Jego strategia od początku opierała się na nowatorskich produktach i wysokich standardach obsługi klientów. Alior Bank skupił się od początku na rozwijaniu nowoczesnej platformie informatycznej, obejmującej bankowość online, bankowość wirtualną, centra obsługi telefonicznej i bankowość mobilną.

Warto przypomnieć, że od 2012 r. bank otworzył swój wirtualny oddział, który działał pod marką Alior Sync, a obecnie T-Mobile usługi bankowe. Innowacyjność tego projektu została dostrzeżona na arenie międzynarodowej – Alior Sync, jako pierwszy bank w Polsce otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie Global Banking Innovation Awards w kategorii przełomowe rozwiązanie.

Innowacje i przewagi Alior Banku

 • Rachunki za 0 zł – Od lipca 2011 Alior Bank udostępnił dla każdego możliwość opłacania rachunków w swoich oddziałach i placówkach partnerskich bez prowizji.  Dzięki temu rozwiązaniu Bank rozpoczął rewolucję w której inne banki miały zostały w tyle. Warto przypomnieć, że do tej pory rachunki za 0 zł dostępne były w większości dla klientów korzystających z Internetu
 • Internetowy proces kredytowy – to autorski proces uzyskania pożyczki online w zaledwie kilkadziesiąt sekund od złożenia wniosku, bez konieczności dostarczania czy podpisywania dokumentów w formie papierowej.
 • Internetowy Kantor Walutowy – Alior Bank jako pierwszy polski bank uruchomił internetowy kantor walutowy. Ta forma wymiany pieniędzy zapewnia korzystniejsze warunki wymiany walut oraz wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Kantor jest dostępny 24 h/7 dni w tygodniu.  Nowi Klienci potwierdzają zawarcie umowy przelewem, dotychczasowi – kodem sms.
 • Współpraca z Uber –  finansowanie samochodów dla kierowców korzystających z aplikacji a także dodatkowe benefity dla Klientów banku.
 • Robot Dronn – czyli wirtualny doradca Alior Banku, to system oparty o sztuczną inteligencję, biometrię i analitykę mowy. Został zaprojektowany by prowadzić z klientami swobodną, logiczną rozmowę. Reagować na odpowiedzi i zadawać dopasowane do nich pytania.

Najciekawsze produkty Alior Banku

1. Konto Internetowe – Alior Bank oferuje konto 0 zł za , 0 zł za kartę, przelewy i bankomaty.

Promocja: Osoby, które założą konto do 25.08.2017r. , oraz w ciągu dwóch kolejnych miesięcy wykonają transakcje kartą na minimum 1000 zł (nie mniej niż 500 zł miesięcznie) otrzymają bon Sodexo o wartości 100 zł

złóż wniosek

 

2. Pożyczka dwuosobowa to oprocentowanie niższe o 50% w stosunku do standardowego.

 • Maksymalna kwota pożyczki – do 200 000 zł
 • Okres kredytowania – do 60 miesięcy
 • Istnieje też możliwość zamiany kilku drogich kredytów na jeden tani

złóż wniosek

3.  Rachunek firmowy Alior Banku

 • 0 zł za prowadzenie rachunku (dla nowych firm gwarantowane 0 zł przez 6 miesięcy, a dla wszystkich 0 zł za aktywne korzystanie)
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • Premia za wybrane czynności – przez 12 miesięcy nawet do 1500 zł!

złóż wniosek

03/08/2017

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Ekonto w mBanku – oferta i opinie

eKonto w mBanku, ekonto standard, ekonto osobiste - oferta i opinie. Darmowe konta bankowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów, darmowa karta płatnicza

Inbank czyli nowy bank z Estonii

Inbank czyli nowy bank z Estonii, który będzie chciał pożyczać na dobrych warunkach. Sprawdzamy czy warto zaufać bankowi zza wschodniej granicy. Lokaty, kredyty, pożyczki

PKO BP prześwietlamy ofertę

PKO BP największy i najstarszy bank w Polsce. Sprawdzamy czy PKO oprócz tego, że jest największy jest również najlepszy i najtańszy