Płatności na Orange Festival

Płatności na Orange Festival

Jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce odbędzie się już za kilka dni. Większość osób planujących udział w imprezie na pewno ma już bilety i z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie tego święta muzyki. Przed rozpoczęciem warto pomyśleć o tym jak będziemy płacić na miejscu. Organizatorzy już zapowiedzieli, że akceptowane będą tylko płatności bezgotówkowe. Dlatego bez karty płatniczej nie ma co się ruszać. Alternatywnie będzie można płacić oczywiście telefonem, lub specjalną opaską płatniczą. Jeśli zdecydujemy się na tą ostatnią metodę, to możemy liczyć na 10% zniżki przy płaceniu. Płatności na Orange Festival będzie obsługiwał Mastercard, jednak płacić będziemy mogli kartami wszystkich operatorów np. Visa.

https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci

Bezpłatna opaska płatnicza

To nic innego jak silikonowa bransoleta z wbudowaną karta płatniczą. Kiedy ją zarejestrujemy pełni funkcje karty przedpłaconej, którą można dokonywać płatności zbliżeniowych we wszystkich punktach oznaczonych znakiem Mastercard Contactless. Jeśli jej nie zarejestrujemy to będziemy mogli nią płacić tylko na festiwalu i będzie bezpłatna do końca września 2018 roku. Warto jednak rozważyć jej rejestrację, ponieważ może być przydatna choćby na kolejnym festiwalu jaki odbędzie się w Gdyni czyli Open’er Festival.

Opaskę płatniczą można zamówić za darmo przed rozpoczęciem festiwalu na stronie opaska.alterart.pl i odebrać ją na terenie festiwalu w specjalnych punktach. Podczas zamawiania należy zasilić opaskę płatniczą kwotą przynajmniej 30 PLN (kartą płatniczą, przelewem)

wygodne kredyty

 

Jak korzystać z opaski płatniczej?

Saldo opaski płatniczej sprawdza się we wpłatomatach, punktach obsługi opasek płatniczych oraz – po rejestracji – logując się na opaska.alterart.pl lub w aplikacji festiwalowej.

Płatności do 50 zł będą traktowane jak zwykłe płatności kartą czyli bez konieczności podawania kodu PIN.

Jeśli wpłacimy za dużo pieniędzy na naszą opaskę i nie będziemy chcieli później z niej korzystać to będzie można je wypłacić przelewem. Taka możliwość będzie dostępna  po zalogowaniu do profilu i podaniu danych konta odbiorcy. Przelew można wykonać bezpłatnie na konto w złotówkach w Polsce lub na konto w euro za dodatkową opłatą w wysokości 0,50 euro.

 

płatności na orange festival

Darmowe bankomaty odchodzą po cichu

Bankomaty możemy spotkać na każdym kroku To jednak będzie się zmieniać. Rosnąca ilość terminali płatniczych oraz rozwój technologii związanych z płatnościami elektronicznymi będzie powoli wypierał bankomaty. Póki co bankomaty nie znikają, lecz zmieniają się warunki korzystania.

KRD czym jest i jak sprawdzać?

KRD czyli Krajowy Rejestr Długów To jedna z najpopularniejszych baz w Polsce. Do KRD wpisywane są nasze w przypadku problemów ze spłatą naszych zobowiązań. Krajowy Rejestr Długów służy głównie firmom pożyczkowym do weryfikacji naszej zdolności kredytowej. Z bazy tej korzystają także inne firmy z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *