Płatności na Orange Festival

Płatności na Orange Festival

Jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce odbędzie się już za kilka dni. Większość osób planujących udział w imprezie na pewno ma już bilety i z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie tego święta muzyki. Przed rozpoczęciem warto pomyśleć o tym jak będziemy płacić na miejscu. Organizatorzy już zapowiedzieli, że akceptowane będą tylko płatności bezgotówkowe. Dlatego bez karty płatniczej nie ma co się ruszać. Alternatywnie będzie można płacić oczywiście telefonem, lub specjalną opaską płatniczą. Jeśli zdecydujemy się na tą ostatnią metodę, to możemy liczyć na 10% zniżki przy płaceniu. Płatności na Orange Festival będzie obsługiwał Mastercard, jednak płacić będziemy mogli kartami wszystkich operatorów np. Visa.

Orange festi

https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci

Bezpłatna opaska płatnicza

To nic innego jak silikonowa bransoleta z wbudowaną karta płatniczą. Kiedy ją zarejestrujemy pełni funkcje karty przedpłaconej, którą można dokonywać płatności zbliżeniowych we wszystkich punktach oznaczonych znakiem Mastercard Contactless. Jeśli jej nie zarejestrujemy to będziemy mogli nią płacić tylko na festiwalu i będzie bezpłatna do końca września 2018 roku. Warto jednak rozważyć jej rejestrację, ponieważ może być przydatna choćby na kolejnym festiwalu jaki odbędzie się w Gdyni czyli Open’er Festival.

Opaskę płatniczą można zamówić za darmo przed rozpoczęciem festiwalu na stronie opaska.alterart.pl i odebrać ją na terenie festiwalu w specjalnych punktach. Podczas zamawiania należy zasilić opaskę płatniczą kwotą przynajmniej 30 PLN (kartą płatniczą, przelewem)

Jak korzystać z opaski płatniczej?

Saldo opaski płatniczej sprawdza się we wpłatomatach, punktach obsługi opasek płatniczych oraz – po rejestracji – logując się na opaska.alterart.pl lub w aplikacji festiwalowej.

Płatności do 50 zł będą traktowane jak zwykłe płatności kartą czyli bez konieczności podawania kodu PIN.

Jeśli wpłacimy za dużo pieniędzy na naszą opaskę i nie będziemy chcieli później z niej korzystać to będzie można je wypłacić przelewem. Taka możliwość będzie dostępna  po zalogowaniu do profilu i podaniu danych konta odbiorcy. Przelew można wykonać bezpłatnie na konto w złotówkach w Polsce lub na konto w euro za dodatkową opłatą w wysokości 0,50 euro.

29/05/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczka dla studenta

Darmowa pożyczka dla studenta Jest dostępna w wielu firmach. Często mówi się pożyczka dla studenta, ale tak naprawdę z pożyczki można skorzystać mają tylko ukończone 18 lat. Zwłaszcza firmy pożyczkowe wiedzą, że kiedy jest się młodym to ma się wiele potrzeb.

Jak płacić na festiwalu Opener 2019?

Organizatorzy Opener 2019 oprócz płatności telefonem przygotowali wraz z MasterCard nową metodę płatności - specjalne opaski płatnicze.

Kto powinien zapłacić za randkę?

Kto powinien zapłacić za randkę? Jak to jest naprawdę? Jak mówią – co kraj to obyczaj, jednak jeśli chodzi o Polskę to mamy pewne tradycje. W naszym kraju przyjęło się, że to mężczyzna powinien płacić za randkę.