Płatności na Orange Festival

Płatności na Orange Festival

Jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce odbędzie się już za kilka dni. Większość osób planujących udział w imprezie na pewno ma już bilety i z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie tego święta muzyki. Przed rozpoczęciem warto pomyśleć o tym jak będziemy płacić na miejscu. Organizatorzy już zapowiedzieli, że akceptowane będą tylko płatności bezgotówkowe. Dlatego bez karty płatniczej nie ma co się ruszać. Alternatywnie będzie można płacić oczywiście telefonem, lub specjalną opaską płatniczą. Jeśli zdecydujemy się na tą ostatnią metodę, to możemy liczyć na 10% zniżki przy płaceniu. Płatności na Orange Festival będzie obsługiwał Mastercard, jednak płacić będziemy mogli kartami wszystkich operatorów np. Visa.

https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci

Bezpłatna opaska płatnicza

To nic innego jak silikonowa bransoleta z wbudowaną karta płatniczą. Kiedy ją zarejestrujemy pełni funkcje karty przedpłaconej, którą można dokonywać płatności zbliżeniowych we wszystkich punktach oznaczonych znakiem Mastercard Contactless. Jeśli jej nie zarejestrujemy to będziemy mogli nią płacić tylko na festiwalu i będzie bezpłatna do końca września 2018 roku. Warto jednak rozważyć jej rejestrację, ponieważ może być przydatna choćby na kolejnym festiwalu jaki odbędzie się w Gdyni czyli Open’er Festival.

Opaskę płatniczą można zamówić za darmo przed rozpoczęciem festiwalu na stronie opaska.alterart.pl i odebrać ją na terenie festiwalu w specjalnych punktach. Podczas zamawiania należy zasilić opaskę płatniczą kwotą przynajmniej 30 PLN (kartą płatniczą, przelewem)

wygodne kredyty

 

Jak korzystać z opaski płatniczej?

Saldo opaski płatniczej sprawdza się we wpłatomatach, punktach obsługi opasek płatniczych oraz – po rejestracji – logując się na opaska.alterart.pl lub w aplikacji festiwalowej.

Płatności do 50 zł będą traktowane jak zwykłe płatności kartą czyli bez konieczności podawania kodu PIN.

Jeśli wpłacimy za dużo pieniędzy na naszą opaskę i nie będziemy chcieli później z niej korzystać to będzie można je wypłacić przelewem. Taka możliwość będzie dostępna  po zalogowaniu do profilu i podaniu danych konta odbiorcy. Przelew można wykonać bezpłatnie na konto w złotówkach w Polsce lub na konto w euro za dodatkową opłatą w wysokości 0,50 euro.

 

płatności na orange festival

Pożyczka dla górnika

Pożyczka dla górnika to rozwiązanie ostateczne Górnicy pracują bardzo ciężko i nieźle zarabiają. Niestety kondycja polskiego górnictwa z roku na rok się pogarsza i dochodzi do cięć w wynagrodzeniach i benefitach.

Scoring kredytowy czyli badanie możliwości finansowych

Scoring kredytowy daje dużo odpowiedzi Starając się o kredyt czy pożyczkę banki oraz niektóre firmy pożyczkowe badają nasze możliwości finansowe poprzez scoring kredytowy. Wyznaczenie scoringu czyli oceny punktowej Klienta pozawala określić ryzyko, jakie niesie dla banku udzielenie pożyczki czy kredytu danemu Klientowi. Model scoringowy umożliwia szybkie i określenie wiarygodność klienta na podstawie obiektywnych kryteriów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *