Pożyczka Zimowa od Alior Banku

Banki zaczynają walczyć o Klienta

Banki coraz mocniej zaczynają czuć na plecach oddech firm pożyczkowych. Ekspansja pozabankowych pożyczek na raty poszła tak daleko, że wielu Klientów ani myśli o banku, kiedy potrzebuje pieniędzy. Niestety jest to wina właśnie bankierów, którzy przez wiele lat nie chcieli dawać klientom tanich pożyczek. Na szczęście rynek nie lubi próżni i firmy pożyczkowe dość skutecznie zastąpiły banki w pożyczaniu pieniędzy. Po co iść do banku po kredyt czy pożyczkę, gdzie proces kredytowy jest długi i sformalizowany skoro w firmie pożyczkowej można dostać pieniądze w 15 minut. Mowa tu oczywiście o drobnych pożyczkach i chwilówkach do kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednak to właśnie takich pożyczek szuka zwykły Kowalski. Czy jednak pożyczka zimowa w Alior Banku jest godna uwagi? O tym w dzisiejszym wpisie.

Pożyczka zimowa w Alior Banku

Alior Bank co jakiś czas próbuje przekonać do siebie ciekawymi ofertami. Tak jest tym razem przy ofercie pożyczka zimowa. Dlaczego oferta jest dobra? Ponieważ oprocentowanie pożyczki to tylko 6,9% jeżeli pożyczymy do 50 tyś. złotych.  Prowizja z kolei wyniesie wówczas 0%. Gdybyśmy chcieli pożyczyć większą kwotę to musimy szukać innej oferty. Najlepsze kredyty nawet do 200 tyś złotych znajdziesz w naszych rankingach.  Oferta skierowana jest zarówno dla nowych jak również obecnych Klientów banku.

Jestem nowym Klientem – jak dostać pożyczkę?

 1. Wypełniamy formularz online – dostępny tutaj
 2. Następuje kontakt od konsultanta Banku
 3. Telefonicznie załatwiamy formalności
 4. Zawieramy umowę
 5. Bank wypłaca pieniądze na konto.

Jestem Klientem Alior Banku – jak dostać pożyczkę?

Jeśli już jesteś Klientem banku to proces będzie jeszcze szybszy.

 1. Logujemy się do bankowości internetowej Aliora
 2. Wchodzimy w zakładkę oferty specjalne lub do zakładki Oferty – „Kredyty i pożyczki”
 3. Wypełniamy wniosek o pożyczkę
 4. Zawieramy umowę
 5. Bank wypłaca pieniądze na konto.

Wniosek o pożyczkę można również złożyć w dowolnym oddziale Alior Banku oraz za pośrednictwem infolinii: 19 502.

Najważniejsze informacje o pożyczce

  • Kwota pożyczki: od 500 do 50 000 zł
  • Spłata: od 3 miesięcy do 10 lat
  • W całości przez Internet
  • Kredyt z ubezpieczeniem na życie
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Dostępny kalkulator kredytowy
  • Brak prowizji przy wzięciu przez Internet
  • RRSO: 6,9 % lub 12,27%

złóż wniosek

21/01/2019

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Co zrobić żeby dostać kredyt lub pożyczkę?

Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić co zrobić żeby dostać kredyt lub pożyczkę. Wiele rzeczy ma znaczenie, o których możesz nie wiedzieć

Tanie kredyty konsolidacyjne 2021

Tanie kredyty konsolidacyjne Osoby posiadające kredyty w różnych bankach, bądź kilka mogą z łatwością obniżyć wysokość swoich zobowiązań. Zadłużenie całkowite się nie zmniejszy, lecz wybierając korzystną ofertę możemy obniżyć oprocentowanie. Ten zabieg spowoduje, że obniży nam się nasza miesięczna rata oraz odsetki nie będą tak szybko narastać.

Pożyczka na piątkę w Alior Banku

Pożyczka na piątkę w Alior Bank - oferta i opinie. Sprawdź czy to się opłaca! A może szukasz pożyczki bez baz lub pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?