Santander przejmuje Deutsche Bank

Santander najpierw przejął WBK

Hiszpański Santander kilka lat temu przejął jeden z największych polskich banków –BZWBK. Mimo jednak nabycia pakietu większościowego nie zdecydowano się od razu na zmianę marki. WBK był bowiem bankiem dobrze rozpoznawalnym i cieszył się popularnością wśród Klientów. Jako bank uniwersalny miał w ofercie produkty dla Klientów indywidualnych oraz firm. Już niebawem Santander przejmuje Deutsche Bank.

Tymczasem w WBK hiszpański właściciel zdecydował się na zmianę loga i nazwy wprowadzając własne. Zmiany tylko w Polsce mają kosztować około 70 milionów złotych. Są one częścią globalnego projektu, który ma unowocześnić markę we wszystkich krajach, w których działa Grupa Santander.

Padają także zapewnienia, że nie są to tylko zmiany graficzne. Bank ma być bardziej innowacyjny i dopasowany do cyfrowego świata.

W listopadzie Santander przejmuje Deutsche Bank

Jeśli jesteś Klientem Deutsche Bank to nie powinieneś być zaskoczony. Najprawdopodobniej już dostałeś, lub wkrótce dostaniesz list ze smutną informacją, że niemiecki bank postanowił się rozstać z Tobą.

Informujemy. że w związku z planowanym na dzień 09.11.2018 r. przeniesieniem wydzielonej części Deutsche Bank Polska S.A. na Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK SĄ). staną się Państwo z dniem 10.11.2018 r. – automatycznie i z mocy prawa – Klientami Santander Bank Polska S.A. Oznacza to, że Państwa produkty zostaną przeniesione do Santander Bank Polska S.A

Na pocieszenie Klienci Deutsche Bank od 1 października otrzymali możliwość bezpłatnego korzystania bankomatów Santandera.

Miejmy nadzieję, że migracja produktów i Klientów zostanie przeprowadzona z niemiecką precyzją, a Klienci nie zostaną odcięci od swoich produktów.

21/09/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczka bez dowodu osobistego

Czy dowód osobisty jest zawsze wymagany przy pożyczce? Wiele osób pisze do nas maile z pytaniem, gdzie mogą otrzymać pożyczkę nie posiadając dowodu osobistego. Postanowiliśmy więc nieco więcej napisać na ten temat. Firmy pożyczkowe w większości wymagają od swoich klientów ważnych dowodów osobistych, aby w ogóle złożyć wniosek o pożyczkę.

Czy brać kredyt konsolidacyjny?

Jak brzmi odpowiedź na pytanie: czy brać kredyt konsolidacyjny?  Kredyt konsolidacyjny jest o tyle dobry, że pozwala kredytobiorcom

Pożyczka do 2500 złotych – gdzie najlepiej?

Polacy pożyczają zazwyczaj tyle ile im brakuje, nic ponad to. To właśnie pożyczka do 2500 złotych jest wybierana najczęściej. Sprawdź gdzie pożyczyć!