Usługa Qlips dostępna w Banku Pekao SA

Bank Pekao SA wprowadził nową usługę – Qlips za pomocą której klienci będą mogli wygodnie opłacać faktury i domowe rachunki w bankowości internetowej Pekao24 i aplikacji PeoPay.

Co to jest usługa  Qlips w Banku Pekao?

Usługa Qlips jest to wspólny projekt banków oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej i Związku Banków Polskich. Aby ułatwić klientom kontrolę płatności rachunków i faktur, Bank Pekao wdrożył nowe rozwiązanie do swojej bankowości elektronicznej Pekao24 oraz do PeoPay. Qlips umożliwia jeszcze lepsze zarządzanie płatnościami. Aby przeglądać rachunki i faktury od swoich dostawców, wystarczy wyszukać ich nazwy na liście firm korzystających z usługi. Następnie klient może wybrać natychmiastową realizację płatności akceptując rachunek lub samodzielnie określić datę przelewu. Możliwe jest też opłacanie rachunków bez zaangażowania po stronie klientów banku. Płatności za rachunki od wybranych przez użytkownika dostawców usług mogą być realizowane automatycznie – wystarczy aktywować taką funkcję i określić maksymalną kwotę płatności.

qlips pekao

 

Jesteśmy bankiem stale rozwijającym się dla klientów. Do naszej bankowości internetowej i mobilnej regularnie wprowadzamy rozwiązania, które są maksymalnie funkcjonalne dla użytkowników. Wdrożenie usługi Qlips do zarządzania płatnościami jeszcze bardziej uprości codzienne bankowanie

– powiedział cytowany w komunikacie prasowym Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności z Banku Pekao S.A.

Czytaj także: pożyczki na dowód przez Internet

Wygodne opłacanie rachunków i faktur

Qlips pozwala klientom Pekao – zarówno osobom fizycznym jak i firmom – wygodnie regulować należności z tytułu faktury za usługi masowe, np. za telefon, wodę czy ubezpieczenie. Wśród dostawców usług korzystających z Qlips jest m.in. Orange.  Usługa działa w oparciu o system informatyczny utworzony i obsługiwany przez KIR.

Qlips umożliwia opłacenie faktur i rachunków za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności wprowadzenia dodatkowych kodów czy haseł. W swojej bankowości elektronicznej klient znajdzie przygotowaną płatność za rachunek, którą wystarczy zaakceptować. Zebranie rachunków w Qlips pozwala rozliczyć je w jednym miejscu, bez potrzeby logowania się do stron poszczególnych dostawców usług. To bardzo wygodne i intuicyjne rozwiązanie

–  mówił cytowany w komunikacie Dariusz Marcjasz, wiceprezes Zarządu KIR.

Pekao Informacje

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jednym z trzech największych banków uniwersalnych w Polsce. Pekao posiada ok. 200 mld zł aktywów. i drugą co do wielkości sieć oddziałów. Bank obsługuje ponad 5,5 mln klientów indywidualnych. Jest także wiodącym bankiem korporacyjnym i obsługuje co drugą korporację w Polsce.

10/06/2020

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczki na PESEL

Potrzebujesz szybko gotówki bez zaświadczeń o dochodach? Sprawdź pożyczki na PESEL czyli pieniądze nawet w 15 minut na Twoim koncie.

Pożyczka dla każdego

Sprawdzamy gdzie szybko i bez problemu otrzymać dodatkową gotówkę. Jednym słowem pożyczka dla każdego od 18 lat, na dowód w 15 minut!

Pożyczka na wyciąg z konta

Pożyczka na wyciąg z konta to bardzo łatwy sposób pozyskania pieniędzy i udowodnienia pożyczkodawcy swoich dochodów i wydatków. Sprawdzamy gdzie pożyczyć