Zarabiać jak Cristiano Ronalndo

Zarabiać jak Cristiano Ronaldo

Najsłynniejszy portugalski piłkarz to bezspornie wielki talent, za którym idą wielkie pieniądze. Swoją przygodę z piłką nożną zaczął już wieku 8 lat na rodzinnej Maderze. W 2001 roku wyjechał jednak z wyspy do Lizbony, a stamtąd do Anglii by zostać zawodnikiem Manchesteru United. Po kilku udanych sezonach, sukcesach w Lidze Mistrzów i reprezentacji Portugali został zawodnikiem Realu Madryt. Kwota jaką w 2009 roku zapłacił klub z Madrytu była rekordowa – 93,2 mln euro. Wielkie pieniądze trafiły również do Cristiano. Stał się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie.

Hapi Pożyczki wniosek

Kolejne nagrody jakie zdobywa co roku tylko potwierdzają jego wartość. Obecnie Real Madryt płaci zawodnikowi około 201 milionów euro za sezon gry. Jak wszyscy wiedzą trwa wielka rywalizacja między CR7 a Messim. Ten ostatni niedawno podpisał nowy kontrakt na lepszych warunkach z FC Barcelona. Ronaldo zażądał nowej umowy, która ma mu gwarantować zarobki na poziomie 30 mln euro za sezon.

To jednak tylko ułamek tego co Cristiano dostaje od reklamodawców. Dzięki menagerom umiejącym dobrze operować jego wizerunkiem Ronaldo z kontraktów reklamowych zainkasuje w sezonie 2017/2018 aż 74 miliony euro! Tylko NIKIE płaci CR7 13 milionów euro rocznie. Za sportowcem uganiają się również Tag Heuer, Herbalife, Castrol, Samsung czy KFC. Doliczając wynagrodzenie klubowe o którym pisaliśmy wyżej , oraz premie chociażby za wygranie Ligi Mistrzów obecny sezon powinien zamknąć z przychodem na poziomie ponad 100 milionów euro!

najlepsze lokaty 2018

Na co wydać takie pieniądze?

Raczej nie da się ich wydać. No chyba, że byśmy rozdawali pieniądze lub przepuszczali je w kasynie. Na to jednak trzeba było mieć czas, którego portugalski piłkarz ma jak na lekarstwo. Jednak nie aż tak mało, aby z nich nie korzystać. Ronaldo bardzo lubi sportowe samochody. W swojej kolekcji ma m.in. Lamborghini Aventador za 300 tys. euro, Porsche, Ferrari, Maserati oraz wiele innych.

Trzeba również gdzieś mieszkać. Rezydencja Cristiano to warta ponad 7 milionów euro willa w  Madrycie na ekskluzywnym osiedlu La Finca. Oprócz tego jest właścicielem ekskluzywnego apartamentu w Nowym Jorku, który nabył za 19 milionów dolarów. Kocha modę i luksusowe dodatki jak zegarki. Zakupów jednak nie odczuwa i chętnie dzieli się z innymi. Niedawno przekazał m.in. 165 tys. euro portugalskiej organizacji onkologicznej i 83 tys. euro na operację mózgu, którą musiał przejść 10-miesięczny chłopiec.

 

wygodne kredyty

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *