Hapipożyczki oferta pożyczki do 25 tys.

Hapipozyczki jest jednym z najpopularniejszych produktów na rynku

Polacy chętnie sięgają po pożyczki online oferowane przez Hapipożyczki. Firma działa w Polsce już prawie 10 lat, jednak sama marka Hapipożyczki została wprowadzona dopiero w 2014 roku Oprócz przyjaznej kampanii reklamowej prowadzonej we wszystkich mediach na uwagę zasługuje przede wszystkim oferta. Firma oferuje bowiem pożyczki do 25 tys. złotych, które można spłacać nawet do 4 lat! Popularność tej marce dodały również atrakcyjne koszty i warunki orzynania. Sięgając nawet do naszego rankingu to firma ta plasuje się w czołówce pożyczek na raty bez zaświadczeń.

Hapipozyczki mogłyby równie dobrze nazywać Tanie pożyczki. Wszystko za sprawą licznych promocji, które obniżają koszty nawet o 1/3. Jeśli to dla Ciebie za mało to samodzielnie też możesz jeszcze bardziej obniżyć koszty. Wszystko za sprawą tego, że im wybierzesz krótszy okres zobowiązania tym będą malały Ci koszty.

Pamiętajmy jednak, aby mocno się nie skupiać tylko na opłatach i odsetkach. Koszty bowiem to rzecz drugorzędna. Najważniejsze jest to aby spłacić pożyczkę terminowo.

Kto może liczyć na otrzymanie pożyczki do 25 tys. złotych?

Hapipożyczki swoją ofertę kieruje do osób posiadających zdolność kredytową i dobrą historię w bazach kredytowych. Nasze dane zostaną zweryfikowane w BIK, BIG i ERIF. Ponadto konieczne będzie udokumentowanie dochodów.  Jeśli spełniasz powyższe wymagania to od otrzymania pieniędzy dzieli Cię tylko wypełnienie wniosku pożyczkowego oraz potwierdzenie swojej tożsamości.

Długi wniosek o przyznanie pożyczki do 25 tys. zł oraz dodatkowa weryfikacja przez telefon może być zniechęcająca. Jednak atrakcyjne warunki cenowe powinny nam to zrekompensować. Konieczność wypełnienia długiego wniosku o pożyczkę, przed sprawdzeniem zdolności kredytowej.

Sama wypłata środków zajmuje zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych w zależności w jakim banku klient ma konto bankowe.

Na uwagę zasługuje również fakt, że firma oferuje swoim Klientom wakacje kredytowe i możliwość spłaty pierwszej raty dopiero po 2 miesiącach. Dlatego naszym zdaniem, jeśli będziecie spłacali pożyczkę w terminie to będziecie zadowoleni jak w reklamie.

27/08/2018

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Kredyt konsolidacyjny online

Kredyt konsolidacyjny online Kredyt konsolidacyjny online nie należy do najpopularniejszych produktów finansowych w Polsce. Większość osób zaciąga pożyczkę czy kredyt i potem tylko reguluje miesięczne zobowiązania. Korzystając z kilku pożyczek branych w różnych okresach najprawdopodobniej będziemy mieli różne warunki spłaty. Płacenie jednej większej raty w miesiącu może okazać się dużo wygodniejsze i tańsze.

Pożyczka dla zadłużonych. Hit czy kit?

Pożyczka dla zadłużonych jest możliwa. Jeśli masz poręczyciela możesz liczyć nawet na 25 tys. złotych. Pożyczka z komornikiem bez BIK

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Firmy pożyczkowe wygrywają w drobnych pożyczkach Statystyczne w Polsce żyje się coraz lepiej. Nie mniej jednak firmy pożyczkowe z miesiąca na miesiąc odnotowują wzrost wniosków o pożyczki. Wraz ze wzrostem zarobków rosną również ceny artykułów żywnościowych i paliwa. Statystycznie jest niby lepiej, ale w ogólnym rozrachunku dużo się nie zmieniło.