Nowy wygląd aplikacji mBanku

Nie tak dawno pisaliśmy o nowych funkcjonalnościach aplikacji mbanku, a bank już komunikuje kolejne zmiany. Z początkiem czerwca użytkownicy aplikacji mBanku zobaczą widoczne już na pierwszy rzut zmiany w aplikacji mobilnej. Tym razem użytkownicy otrzymają odświeżony pulpit ze zmianami designu ale też uproszczonymi podstawowymi funkcjami. W końcu reklamuje się jako bank nowości i ikona mobilności.

Nowy wygląd aplikacji mBanku – czego się spodziewać?

Na klientów czeka odświeżona oprawa graficzna i nowy sposób prezentacji poszczególnych funkcji pulpitu. Poniżej lista wszystkich zmian:

  • Zmieniony zostanie łuk wydatków. Zostanie przesunięty na prawą stronę ekranu, dzięki czemu ostatnie operacje będą widoczne bez potrzeby przewijania ekranu.
  • Udostępniona będzie możliwość ustawiania w kolejności produktów widocznych na pulpicie. Aby zmienić kolejność konieczne będzie dłuższe przytrzymanie produkt palcem. Przypomnijmy, że do tej pory taka zmiana była możliwa wyłącznie przez serwis transakcyjny.
  • Podkreślony  zostanie widok dostępnych środków, prezentujących saldo głównego konta.
  • Na głównym ekranie zobaczymy także „Przyszłe płatności” tak, aby ułatwić przejście do widoku operacji zaplanowanych.

Poniżej zrzut ekranu pokazujący powyższe zmiany

zmieniona aplikacja mbank

źródło:mbank.pl

Mbank informacje ogólne

mBank jest należy do banków uniwersalnych założonych w 1986 roku.  Jak na bank powszechny przystało oferta jest tak przygotowana aby każdy coś dla siebie znalazł. Wśród oferowanych produktów znajdziemy te przygotowane dla Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Warto nadmienić, że mbank jak wszystkie banki emituje swoje akcje, które notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najczęściej wybieranych banków w Polsce. Marka mBank roku działa na rynku polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest Cezary Stypułkowski.

źródło:https://pl.media.mbank.pl/97610-zmiany-w-aplikacji-mobilnej-mbanku

26/05/2020

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczki na telefon

Szybki sposób na gotówkę nawet w 15 minut? Pożyczki na telefon - konsultant pomoże w formalnościach i zadba o szybki przelew pieniędzy.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?

Pożyczka dla zadłużonych. Hit czy kit?

Pożyczka dla zadłużonych jest możliwa. Jeśli masz poręczyciela możesz liczyć nawet na 25 tys. złotych. Pożyczka z komornikiem bez BIK