Wakacje kredytowe w bankach – zestawienie

Wakacje kredytowe w bankach

to zestawienie, które pomoże w szybki sposób na weryfikację czy w Waszym banku będziecie mogli skorzystać z tego odroczenia w spłacie swojego kredytu lub pożyczki na raty. Przedstawiamy warunki oraz sposób korzystania. Wakacje kredytowe w bankach – zestawienie obejmuje takie banki jak: PKO Bank Polski, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, EuroBank, mBank, Pekao S.A.

Wakacje kredytowe w PKO Bank Polski

miniratka pkobp

W PKO Banku Polskim można skorzystać z bezpłatnych wakacji kredytowych tylko raz w roku na okres jednego miesiąca. Aby skorzystać z tego udogodnienia Klient musi złożyć wniosek w Banku. Dodatkowym warunkiem jest brak jakichkolwiek opóźnień w spłacie. Ponadto wakacje mogą być przyznane po minimum 12 miesiącach od podpisania umowy.

Wakacje kredytowe w BGŻ BNP Paribas

Bank ten pozwala na przerwę w spłacie wynoszącą maksymalnie 12 miesięcy w trakcie trwania całej umowy. Ważne jest to, że jednorazowa przerwa nie może być dłuższa niż 2 miesiące. Aby skorzystać z  bezpłatnych wakacji należy spłacić co najmniej 3 raty po podpisaniu umowy kredytowej. Kredytobiorca musi złożyć pisemny wniosek i nie zalegać z płatnościami.

Wakacje kredytowe w Alior Bank

Klienci Alior Bank w ramach wakacji kredytowych mogą wnioskować o zawieszenie maksymalnie 3 kolejnych rat kredytu. Przerwa w spłacie jest całkowicie bezpłatna. Po skorzystaniu z przerwy w spłacie okres kredytu czy pożyczki online zostaje automatycznie wydłużony. Warunek jest jeden – okres spłaty kredytu nie może przekroczyć  lat. Tak jak we wszystkich innych bankach Alior wymaga braku opóźnień w spłacie oraz złożenie wniosku o wakacje.

Wakacje kredytowe w mBanku

mbank konto bankowe

Niestety w tym banku nie skorzystamy z wakacji. Jedyne co może nam zaoferować mBank to karencja w spłacie na maksymalnie 3 miesiące. Co ważne – nie wydłuża nam się okres spłaty. Nie spłacone raty są wliczane w kolejne raty powiększając je. Aby skorzystać z karencji mBanku należy spłacić co najmniej 6 pełnych rat i nie mieć opóźnień.

Wakacje kredytowe w EuroBank

pożyczka eurobank

Bank udziela wakacji swoim Klientom na maksymalnie 1 miesiąc. Aby skorzystać z tego udogodnienia należy spłacić minimum 6 rat i nie mieć opóźnień. EuroBank wydłuża okres kredytowania.

Wakacje kredytowe w Pekao S.A.

Pekao S.A. pozwala na zawieszenie spłat na maksymalnie 12 miesięcy. Z opcji tej możemy skorzystać dwa razy w ciągu trwania umowy kredytowej. Ponadto Pekao przewiduje również możliwość skorzystania z trzymiesięcznej karencji. To naprawdę najlepsza oferta!

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Jak obniżyć ratę kredytu?

Mało kto myśl jak obniżyć ratę kredytu. Ba! Niektórzy nawet ją podwyższają, aby szybciej spłacić zobowiązanie.Czy to dobra decyzja? Sprawdź

Pożyczki chwilówki na wakacje – oferta

Polacy biorą urlop na remont albo na wyjazd To już tradycja, że część naszego urlopu bierzemy aby zrobić drobny remont mieszkania. Jeśli mamy smykałkę do prac remontowych i nie obce jest nam malowanie i tapetowanie to po co przepłacać? Lepiej wziąć kilka dni urlopu i samemu odświeżyć swoje lokum. Jeśli zastanawiacie się ile kosztuje generalny

Oszczędne wczasy za granicą

Oszczędne wczasy za granicą interesują większość z nas dlatego postanowiliśmy zebrać garść najważniejszych informacji jak tanio pojechać na wymarzone wczasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *