fbpx

Wakacje kredytowe w bankach – zestawienie

Wakacje kredytowe w bankach

to zestawienie, które pomoże w szybki sposób na weryfikację czy w Waszym banku będziecie mogli skorzystać z tego odroczenia w spłacie. Przedstawiamy warunki oraz sposób korzystania. Wakacje kredytowe w bankach – zestawienie obejmuje takie banki jak: PKO Bank Polski, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, EuroBank, mBank, Pekao S.A.

Wakacje kredytowe w PKO Bank Polski

W PKO Banku Polskim można skorzystać z bezpłatnych wakacji kredytowych tylko raz w roku na okres jednego miesiąca. Aby skorzystać z tego udogodnienia Klient musi złożyć wniosek w Banku. Dodatkowym warunkiem jest brak jakichkolwiek opóźnień w spłacie. Ponadto wakacje mogą być przyznane po minimum 12 miesiącach od podpisania umowy.

Wakacje kredytowe w BGŻ BNP Paribas

Bank ten pozwala na przerwę w spłacie wynoszącą maksymalnie 12 miesięcy w trakcie trwania całej umowy. Ważne jest to, że jednorazowa przerwa nie może być dłuższa niż 2 miesiące. Aby skorzystać z  bezpłatnych wakacji należy spłacić co najmniej 3 raty po podpisaniu umowy kredytowej. Kredytobiorca musi złożyć pisemny wniosek i nie zalegać z płatnościami.

pożyczki online

Wakacje kredytowe w Alior Bank

Klienci Alior Bank w ramach wakacji kredytowych mogą wnioskować o zawieszenie maksymalnie 3 kolejnych rat kredytu. Przerwa w spłacie jest całkowicie bezpłatna. Po skorzystaniu z przerwy w spłacie okres kredytu czy pożyczki zostaje automatycznie wydłużony. Warunek jest jeden – okres spłaty kredytu nie może przekroczyć  lat. Tak jak we wszystkich innych bankach Alior wymaga braku opóźnień w spłacie oraz złożenie wniosku o wakacje.

Wakacje kredytowe w mBanku

Niestety w tym banku nie skorzystamy z wakacji. Jedyne co może nam zaoferować mBank to karencja w spłacie na maksymalnie 3 miesiące. Co ważne – nie wydłuża nam się okres spłaty. Nie spłacone raty są wliczane w kolejne raty powiększając je. Aby skorzystać z karencji mBanku należy spłacić co najmniej 6 pełnych rat i nie mieć opóźnień.

Wakacje kredytowe w EuroBank

Bank udziela wakacji swoim Klientom na maksymalnie 1 miesiąc. Aby skorzystać z tego udogodnienia należy spłacić minimum 6 rat i nie mieć opóźnień. EuroBank wydłuża okres kredytowania.

Wakacje kredytowe w Pekao S.A.

Pekao S.A. pozwala na zawieszenie spłat na maksymalnie 12 miesięcy. Z opcji tej możemy skorzystać dwa razy w ciągu trwania umowy kredytowej. Ponadto Pekao przewiduje również możliwość skorzystania z trzymiesięcznej karencji. To naprawdę najlepsza oferta!

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego Większość firm pożyczkowych oferuje gotówkę po weryfikacji naszej tożsamości przy pomocy przelewu. Bywa jednak tak, że nie zawsze mamy dostęp do bankowości internetowej, lub nie mamy wystarczających środków na zrobienie takiego przelewu.

Wakacyjna praca za granicą się opłaca?

Polacy coraz mniej chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę Jeszcze kilka lat temu wakacyjna praca za granicą była bardzo popularna wśród Polaków. Dwa miesiące pracy na Zachodzi często mocno ratowały domowe budżety. Zwłaszcza wśród studentów, nauczycieli czy osób, które mogły sobie pozwolić na długie urlopy. Zapotrzebowanie na pracowników sezonowych w Zachodzie Europy cały czas rośnie.

Ubezpieczenie na wakacje

Ubezpieczenie na wakacje warto wykupić, ale jakie? Sezon wakacyjny w pełni. Wiele osób już było na wakacjach, inni dopiero się wybierają. Na naszą skrzynkę mailową zaczęło wpływać coraz więcej zapytań o ubezpieczenie na wakacje. Czy warto z niego korzystać i jakie warianty wybrać, aby nie przepłacać i mieć pełną ochronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *