Wakacje kredytowe w bankach – zestawienie

Wakacje kredytowe w bankach

to zestawienie, które pomoże w szybki sposób na weryfikację czy w Waszym banku będziecie mogli skorzystać z tego odroczenia w spłacie. Przedstawiamy warunki oraz sposób korzystania. Wakacje kredytowe w bankach – zestawienie obejmuje takie banki jak: PKO Bank Polski, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, EuroBank, mBank, Pekao S.A.

 

Wakacje kredytowe w PKO Bank Polski

W PKO Banku Polskim można skorzystać z bezpłatnych wakacji kredytowych tylko raz w roku na okres jednego miesiąca. Aby skorzystać z tego udogodnienia Klient musi złożyć wniosek w Banku. Dodatkowym warunkiem jest brak jakichkolwiek opóźnień w spłacie. Ponadto wakacje mogą być przyznane po minimum 12 miesiącach od podpisania umowy.

 

Wakacje kredytowe w BGŻ BNP Paribas

Bank ten pozwala na przerwę w spłacie wynoszącą maksymalnie 12 miesięcy w trakcie trwania całej umowy. Ważne jest to, że jednorazowa przerwa nie może być dłuższa niż 2 miesiące. Aby skorzystać z  bezpłatnych wakacji należy spłacić co najmniej 3 raty po podpisaniu umowy kredytowej. Kredytobiorca musi złożyć pisemny wniosek i nie zalegać z płatnościami.

pożyczki online

Wakacje kredytowe w Alior Bank

Klienci Alior Bank w ramach wakacji kredytowych mogą wnioskować o zawieszenie maksymalnie 3 kolejnych rat kredytu. Przerwa w spłacie jest całkowicie bezpłatna. Po skorzystaniu z przerwy w spłacie okres kredytu czy pożyczki zostaje automatycznie wydłużony. Warunek jest jeden – okres spłaty kredytu nie może przekroczyć  lat. Tak jak we wszystkich innych bankach Alior wymaga braku opóźnień w spłacie oraz złożenie wniosku o wakacje.

Wakacje kredytowe w mBanku

Niestety w tym banku nie skorzystamy z wakacji. Jedyne co może nam zaoferować mBank to karencja w spłacie na maksymalnie 3 miesiące. Co ważne – nie wydłuża nam się okres spłaty. Nie spłacone raty są wliczane w kolejne raty powiększając je. Aby skorzystać z karencji mBanku należy spłacić co najmniej 6 pełnych rat i nie mieć opóźnień.

 

Wakacje kredytowe w EuroBank

Bank udziela wakacji swoim Klientom na maksymalnie 1 miesiąc. Aby skorzystać z tego udogodnienia należy spłacić minimum 6 rat i nie mieć opóźnień. EuroBank wydłuża okres kredytowania.

 

Wakacje kredytowe w Pekao S.A.

Pekao S.A. pozwala na zawieszenie spłat na maksymalnie 12 miesięcy. Z opcji tej możemy skorzystać dwa razy w ciągu trwania umowy kredytowej. Ponadto Pekao przewiduje również możliwość skorzystania z trzymiesięcznej karencji. To naprawdę najlepsza oferta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *