Anna Lewandowska czyli biznes pełną parą

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej

rozpoznawalnych kobiet w Polsce.  Oprócz tego, że jest znaną trenerką personalną i żoną najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego jest również kobietą bardzo przedsiębiorczą. Karierę sportową zaczynała jako zawodniczka karate  klubu KK Pruszków. Anna Lewandowska była również reprezentantką Polski w karate tradycyjnym na wielu turniejach i międzynarodowych zawodach. Swój wizerunek buduje jako specjalistka ds. żywienia, trenerka i  motywatorka. Obecnie przede wszystkim jako matka i właścicielka dobrze prosperującej marki Foods by Ann. Na tym jednak nie poprzestaje i w pełni wykorzystuje swoje możliwości.

Czym jest Foods by Ann?

Jak podkreśla Anna Lewandowska firma narodziła się z codziennej pracy. Gwiazda w wywiadach podkreśla, że regularnie przygotowywała zdrowe posiłki dla męża Roberta Lewandowskiego. Z czasem koledzy z drużyny zaczęli podjadać batoniki czy inne przekąski przygotowane przez Annę. Z czasem wpadli na pomysł, że tego typu produktów brakuje na rynku. Pierwszy pomysł stworzenia firmy pojawił się w 2015 roku, rok później firma zaczęła funkcjonować już na dobre. Biznes rozwijał się na tyle dobrze, że przyszły kolejne pomysły i wyzwania.

Czas na Baby by Ann

Obecnie Anna Lewandowska startuje z nowym projektem biznesowym Baby by Ann. Nie wiele jeszcze o nim wiadomo, ale spekulacjom nie ma końca. Jedno jest pewne baby by Ann będzie również związane z tym na czym najbardziej się zna czyli z żywieniem. Dokładniej rzecz ujmując firma ma się zająć produkcją i promocją zdrowej żywności dla dzieci. Cały projekt przygotowywany jest w tajemnicy, a sama  autorka tylko podkręca aurę tajemniczości. Komentarze czy wpisy na portalach społecznościowych dają tylko do myślenia i zbierają coraz to większe grono ciekawskich. Dzięki takim działaniom z pewnością dużo więcej osób będzie o tym dużo mówić i spekulować. Reklama szeptana to reklama zawsze udana. Pozostaje tylko pogratulować przedsiębiorczości, zaangażowania i chęci do działania. Oby tak dalej!

Na sam koniec podkreślić warto, że poza tymi przedsięwzięciami razem z Robertem inwestują w różne inne branże jak: nieruchomości, start-upy, marketing.

Jak powstają pieniądze?

Jak powstają pieniądze w dzisiejszych czasach? Jeśli ktoś oglądał serial dom z papieru to ma pewne wyobrażenie. Kto nie oglądał ten wszystkiego dowie się z dzisiejszego wpisu.

Banki działające w systemie OGNIVO

Pierwsze co robi komornik to sprawdza czy dłużnik nie ma rachunku bankowego. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawiamy banki działające w systemie OGNIVO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *