Anna Lewandowska czyli biznes pełną parą

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej

rozpoznawalnych kobiet w Polsce.  Oprócz tego, że jest znaną trenerką personalną i żoną najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego jest również kobietą bardzo przedsiębiorczą. Karierę sportową zaczynała jako zawodniczka karate  klubu KK Pruszków. Anna Lewandowska była również reprezentantką Polski w karate tradycyjnym na wielu turniejach i międzynarodowych zawodach. Swój wizerunek buduje jako specjalistka ds. żywienia, trenerka i  motywatorka. Obecnie przede wszystkim jako matka i właścicielka dobrze prosperującej marki Foods by Ann. Na tym jednak nie poprzestaje i w pełni wykorzystuje swoje możliwości.

Czym jest Foods by Ann?

Jak podkreśla Anna Lewandowska firma narodziła się z codziennej pracy. Gwiazda w wywiadach podkreśla, że regularnie przygotowywała zdrowe posiłki dla męża Roberta Lewandowskiego. Z czasem koledzy z drużyny zaczęli podjadać batoniki czy inne przekąski przygotowane przez Annę. Z czasem wpadli na pomysł, że tego typu produktów brakuje na rynku. Pierwszy pomysł stworzenia firmy pojawił się w 2015 roku, rok później firma zaczęła funkcjonować już na dobre. Biznes rozwijał się na tyle dobrze, że przyszły kolejne pomysły i wyzwania.

Czas na Baby by Ann

Obecnie Anna Lewandowska startuje z nowym projektem biznesowym Baby by Ann. Nie wiele jeszcze o nim wiadomo, ale spekulacjom nie ma końca. Jedno jest pewne baby by Ann będzie również związane z tym na czym najbardziej się zna czyli z żywieniem. Dokładniej rzecz ujmując firma ma się zająć produkcją i promocją zdrowej żywności dla dzieci. Cały projekt przygotowywany jest w tajemnicy, a sama  autorka tylko podkręca aurę tajemniczości. Komentarze czy wpisy na portalach społecznościowych dają tylko do myślenia i zbierają coraz to większe grono ciekawskich. Dzięki takim działaniom z pewnością dużo więcej osób będzie o tym dużo mówić i spekulować. Reklama szeptana to reklama zawsze udana. Pozostaje tylko pogratulować przedsiębiorczości, zaangażowania i chęci do działania. Oby tak dalej!

Na sam koniec podkreślić warto, że poza tymi przedsięwzięciami razem z Robertem inwestują w różne inne branże jak: nieruchomości, start-upy, marketing.

Rodzice biorą pożyczki na dzieci

Wszyscy rodzice chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. Czy jednak pożyczki branie pożyczek na dzieci to dobre rozwiązanie? Z raportu płatności konsumenckich Intrum Justitia wynika, ze aż 1/3 Polaków nie zawsze stać na zakup dodatkowych rzeczy dla swojego dziecka.

Kontomatik – jak działa?

Nowoczesna weryfikacja tożsamości z Kontomatik Decydując się na pożyczkę chwilówkę dostępną całkowicie przez Internet musimy być przygotowanie na weryfikację naszej tożsamości. Na podstawie danych jakie podamy we wniosku o pożyczkę będzie oceniana nasza zdolność kredytowa oraz ryzyko kredytowe. Do weryfikacji naszych danych zazwyczaj wykorzystywane są przelewy weryfikacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *