Rozlicz PIT i wygraj samochód

Rozlicz PIT najpóźniej do 30 kwietnia

i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Takie zachęty płyną najczęściej z największych polskich miast. To właśnie tam jest najwięcej osób, które przyjechały z mniejszych miejscowości do pracy. Mimo, że czasem nie są zameldowani w mieście, gdzie spędzają większość swojego czasu mogą rozliczać tam swój PIT.  Jeśli zatem zameldowany jesteś np. w Bolesławcu a mieszkasz i pracujesz we Wrocławiu to możesz tu rozliczyć swój PIT. Nagrody są atrakcyjne, wiec coraz więcej ludzi chętnie korzysta z tej możliwości. Wygrać można samochody, rowery, skutery czy bilety na koncerty. Rozlicz PIT i wygrywaj!

Gdańsk i Wrocław najaktywniej zabiegają o nasze podatki

Gdańsk aby zachęcić do rozliczenia tam swojego PIT-a przeprowadza konkurs w którym do wygrania jest Toyota Yaris Hybrid w wersji Premium. Co należy zrobić aby wziąć udział? Należy do 5 maja 2018 r. zgłosić udział w loterii poprzez stronę internetową oraz złożyć deklarację podatkową PIT za 2017 r. w jednym z gdańskich urzędów skarbowych lub wskazać jeden z tych urzędów w wniosku elektronicznym. Ponadto wygrać można rowery miejskie oraz karty mieszkańca z doładowanym 5-miesięcznym biletem komunikacji miejskiej. Aby zachęcić jak najwięcej osób do akcji rozlicz PIT miasto otworzyło punkty informacyjne w galeriach handlowych i centrach biznesowych. Do tego dedykowana strona internetowa z objaśnieniem na co idą nasze comiesięczne podatki. Całość wygląda bardzo fajnie i rzeczywiście zachęca do wzięcia udziału w darmowej loterii.

Kolejnym miastem, który równie zaciekle bije się o podatnika jest Wrocław. Stolica dolnego śląska również dba o nowoczesność i ekologię oferując jako główną nagrodę samochód hybrydowy KIA NIRO w wersji M 1.6 GDi hybrid. Kolejnymi nagrodami są popularne skutery elektryczne ZIPP Voltengo oraz dziesięć rowerów miejskich Diamant Ubari Komfort.  Tu tak samo jak w Gdańsku warunkiem uczestnictwa w akcji rozlicz PIT jest złożenie deklaracji podatkowej za 2017 r. w jednym z wrocławskich urzędów skarbowych. Zgłoszenia należy dokonać do 6 maja 2018 r.

Ubezpieczenie na wakacje

Ubezpieczenie na wakacje warto wykupić, ale jakie? Sezon wakacyjny w pełni. Wiele osób już było na wakacjach, inni dopiero się wybierają. Na naszą skrzynkę mailową zaczęło wpływać coraz więcej zapytań o ubezpieczenie na wakacje. Czy warto z niego korzystać i jakie warianty wybrać, aby nie przepłacać i mieć pełną ochronę.

Jak zaoszczędzić na paliwie?

Ceny skaczą z dnia na dzień – jak zaoszczędzić na paliwie? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć coraz więcej Polaków. Nie tak dawno temu najpopularniejszą benzynę 95 mogliśmy kupić nawet poniżej 4 zł za litr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *