Rozlicz PIT i wygraj samochód

Rozlicz PIT najpóźniej do 30 kwietnia

i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Takie zachęty płyną najczęściej z największych polskich miast. To właśnie tam jest najwięcej osób, które przyjechały z mniejszych miejscowości do pracy. Mimo, że czasem nie są zameldowani w mieście, gdzie spędzają większość swojego czasu mogą rozliczać tam swój PIT.  Jeśli zatem zameldowany jesteś np. w Bolesławcu a mieszkasz i pracujesz we Wrocławiu to możesz tu rozliczyć swój PIT. Nagrody są atrakcyjne, wiec coraz więcej ludzi chętnie korzysta z tej możliwości. Wygrać można samochody, rowery, skutery czy bilety na koncerty. Rozlicz PIT i wygrywaj!

Gdańsk i Wrocław najaktywniej zabiegają o nasze podatki

Gdańsk aby zachęcić do rozliczenia tam swojego PIT-a przeprowadza konkurs w którym do wygrania jest Toyota Yaris Hybrid w wersji Premium. Co należy zrobić aby wziąć udział? Należy do 5 maja 2018 r. zgłosić udział w loterii poprzez stronę internetową oraz złożyć deklarację podatkową PIT za 2017 r. w jednym z gdańskich urzędów skarbowych lub wskazać jeden z tych urzędów w wniosku elektronicznym. Ponadto wygrać można rowery miejskie oraz karty mieszkańca z doładowanym 5-miesięcznym biletem komunikacji miejskiej. Aby zachęcić jak najwięcej osób do akcji rozlicz PIT miasto otworzyło punkty informacyjne w galeriach handlowych i centrach biznesowych. Do tego dedykowana strona internetowa z objaśnieniem na co idą nasze comiesięczne podatki. Całość wygląda bardzo fajnie i rzeczywiście zachęca do wzięcia udziału w darmowej loterii.

Kolejnym miastem, który równie zaciekle bije się o podatnika jest Wrocław. Stolica dolnego śląska również dba o nowoczesność i ekologię oferując jako główną nagrodę samochód hybrydowy KIA NIRO w wersji M 1.6 GDi hybrid. Kolejnymi nagrodami są popularne skutery elektryczne ZIPP Voltengo oraz dziesięć rowerów miejskich Diamant Ubari Komfort.  Tu tak samo jak w Gdańsku warunkiem uczestnictwa w akcji rozlicz PIT jest złożenie deklaracji podatkowej za 2017 r. w jednym z wrocławskich urzędów skarbowych. Zgłoszenia należy dokonać do 6 maja 2018 r.

Banki walczą o pieniądze z 500+

Banki walczą o pieniądze z 500+ bo to dodatkowy kapitał, który mogą inwestować i zarabiać. Może z odsetek starczy nawet na podatek bankowy?

Pożyczki gotówkowe i kredyty tanieją

Pożyczki gotówkowe i kredyty są coraz atrakcyjniejsze Banki postanowiły powalczyć o klientów i oferują coraz to lepsze warunki pożyczek. Rozpoczęła się walka o klienta, który do tej pory wybierał chwilówki. Firmy pożyczkowe jak np. Profi Credit czy Provident oferują często pierwszą pożyczkę za darmo.

Najdroższe torebki świata

Ile kosztują najdroższe torebki świata? Buty i torebki – to największa słabość każdej kobiety. Każda Pani ma ich co najmniej kilka lub kilkanaście. Małe, eleganckie, duże, sportowe, casualowe można by tak wymieniać przez pół dnia. Kobiety na najwyższych stanowiskach, dziedziczki fortun czy żony milionerów prześcigają się w coraz to nowszych modelach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *