Zadłużony jak Michał Wiśniewski

Celebryci dużo zarabiają i dużo wydają

Problemy pojawiają się kiedy wydatki przewyższają możliwości zarobkowe. Dotyczy to zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd. Symbolem polskiego upadku celebryty milionera jest Michał Wiśniewski, który jest zadłużony po uszy. Ludzie odnoszący sukcesy w branży rozrywkowej szczególnie dużo wydają na siebie. Dbanie o swój wizerunek jest wymagane, aby cały czas być na topie. Gorzej jak swoją ekstrawagancją i hulaszczym trybem życia chcemy nie schodzić z pierwszych stron gazet. Zadłużony jak Michał Wiśniewski nie jest przypadkowym stwierdzeniem. Lider zespołu Ich Troje poinformował w ostatnim czasie, że przepuścił 35 milionów złotych! Jak można przepuścić taką górę pieniędzy?

Michał Wiśniewski za 3 mln zł kupił 75 proc. Udziałów w warszawskim klubie Extravaganza. Zakup okazał się klapą. Klub w pierwszym roku swojej działalności przyniósł jedynie 120 tys. zł zysku. Nie zrażony niepowodzeniem celebryta postanowił otworzyć dom mody – Xavier Fabienne. Butik w Warszawie nie przekonał klientów i szybko został zamknięty. Nietrafione inwestycje to jednak nic w porównaniu z przyjemnościami jakie sobie fundował gwiazdor. Prywatny samolot, liczne ekskluzywne samochody czy apartamenty w Tajlandii. Do tego wystawne imprezy, przyjęcia i wille. Niestety wszystko kosztuje a sława przemija. Dlatego gwiazdor chętnie wykorzystywał kredyty i pożyczki online aby podreperować swój budżet.

Warto tu również zaznaczyć, że Michał Wiśniewski nie stronił od pomocy innym. Do historii przeszła już jego darowizna na Centrum Zdrowia Dziecka w wysokości 3,5 mln złotych. Gwiazdor miał gest! Szkoda tylko, że teraz musi ratować się wnioskiem do sądu o upadłość konsumencką.

Zadłużony Mike Tyson pobił jednak wszystkie rekordy

Polski gwiazdor nie może jednak równać się ze swoimi kolegami i koleżankami z zagranicy. Jednym z najsłynniejszych celebrytów mających do czynienia z komornikiem był Mike Tyson. Bokser w wieku 20 lat został najmłodszym w historii mistrzem świata wagi ciężkiej. Jego zarobki przyprawiały o zawrót głowy. W najlepszych swoich czasach za walkę dostawał po 30 milionów dolarów. W całej swojej karierze zarobił tylko na walkach niecałe 400 mln dol. Sęk w tym, że wydawał więcej niż zarabiał. Domy i samochody dla znajomych nie stanowiły dla niego problemu. Imprezy w najodleglejszych zakątkach świata? Proszę bardzo. Czar prysł w pierwszej połowie lat dwutysięcznych. Wysokość jego zobowiązań przewyższyła wartość jego majątku. Zadłużony bokser musiał dogadać się z wierzycielami i ogłosić upadłość.

 

16/04/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczka dla zadłużonych. Hit czy kit?

Pożyczka dla zadłużonych jest możliwa. Jeśli masz poręczyciela możesz liczyć nawet na 25 tys. złotych. Pożyczka z komornikiem bez BIK

Czyszczenie BIK – czy jest możliwe?

Czyszczenie BIK – zmień swoją historię kredytową Na takie ogłoszenia możemy natknąć się bardzo często. Wielu „ekspertów” od historii kredytowej oferuje cudowne usługi zmiany danych w bazie BIK. Czy warto ufać takim zapewnieniom?

Upadłość konsumencka poradnik

Upadłość konsumencka nie ma długich tradycji w Polsce. W porządku prawnym pojawiła się dopiero w 2008 r. Pierwsze przepisy nie były dobrze skonstruowane, przez co bardzo mało osób mogło ogłosić swoją upadłość konsumencka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *