Zadłużony jak Michał Wiśniewski

Celebryci dużo zarabiają i dużo wydają

Problemy pojawiają się kiedy wydatki przewyższają możliwości zarobkowe. Dotyczy to zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd. Symbolem polskiego upadku celebryty milionera jest Michał Wiśniewski, który jest zadłużony po uszy. Ludzie odnoszący sukcesy w branży rozrywkowej szczególnie dużo wydają na siebie. Dbanie o swój wizerunek jest wymagane, aby cały czas być na topie. Gorzej jak swoją ekstrawagancją i hulaszczym trybem życia chcemy nie schodzić z pierwszych stron gazet. Zadłużony jak Michał Wiśniewski nie jest przypadkowym stwierdzeniem. Lider zespołu Ich Troje poinformował w ostatnim czasie, że przepuścił 35 milionów złotych! Jak można przepuścić taką górę pieniędzy?

pożyczki online

Michał Wiśniewski za 3 mln zł kupił 75 proc. Udziałów w warszawskim klubie Extravaganza. Zakup okazał się klapą. Klub w pierwszym roku swojej działalności przyniósł jedynie 120 tys. zł zysku. Nie zrażony niepowodzeniem celebryta postanowił otworzyć dom mody – Xavier Fabienne. Butik w Warszawie nie przekonał klientów i szybko został zamknięty. Nietrafione inwestycje to jednak nic w porównaniu z przyjemnościami jakie sobie fundował gwiazdor. Prywatny samolot, liczne ekskluzywne samochody czy apartamenty w Tajlandii. Do tego wystawne imprezy, przyjęcia i wille. Niestety wszystko kosztuje a sława przemija. Warto tu również zaznaczyć, że Michał Wiśniewski nie stronił od pomocy innym. Do historii przeszła już jego darowizna na Centrum Zdrowia Dziecka w wysokości 3,5 mln złotych. Gwiazdor miał gest! Szkoda tylko, że teraz musi ratować się wnioskiem do sądu o upadłość konsumencką.

Czytaj także: upadłość konsumencka poradnik

Zadłużony Mike Tyson pobił jednak wszystkie rekordy

Polski gwiazdor nie może jednak równać się ze swoimi kolegami i koleżankami z zagranicy. Jednym z najsłynniejszych celebrytów mających do czynienia z komornikiem był Mike Tyson. Bokser w wieku 20 lat został najmłodszym w historii mistrzem świata wagi ciężkiej. Jego zarobki przyprawiały o zawrót głowy. W najlepszych swoich czasach za walkę dostawał po 30 milionów dolarów. W całej swojej karierze zarobił tylko na walkach niecałe 400 mln dol. Sęk w tym, że wydawał więcej niż zarabiał. Domy i samochody dla znajomych nie stanowiły dla niego problemu. Imprezy w najodleglejszych zakątkach świata? Proszę bardzo. Czar prysł w pierwszej połowie lat dwutysięcznych. Wysokość jego zobowiązań przewyższyła wartość jego majątku. Zadłużony bokser musiał dogadać się z wierzycielami i ogłosić upadłość.

Szybka pożyczka bez BIK

Pożyczka dla górnika

Pożyczka dla górnika to rozwiązanie ostateczne Górnicy pracują bardzo ciężko i nieźle zarabiają. Niestety kondycja polskiego górnictwa z roku na rok się pogarsza i dochodzi do cięć w wynagrodzeniach i benefitach.

Split payment jak się nie dać?

Split payment czyli nowy sposób regulowania faktur dla przedsiębiorców Już od 1 lipca wszyscy przedsiębiorcy, którzy płacą podatek VAT muszą się przygotować na dość duże zmiany. Są one wynikiem kolejnych pomysłów jak uszczuplić system podatkowy. Split payment czyli po polsku podzielona płatność ma również za zadanie przyspieszyć ściągalność VAT-u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *