mBank daje 100 zł dla młodych

mBank powraca z super promocją

mBank jako jeden z najlepszych banków w Polsce znowu zachęca młodych ludzi do skorzystania ze swojej oferty. Promocja skierowana jest do osób w wieku od 18 do 24 lat, które założą eKonto w mBank.  Dodatkowym warunkiem jest nie posiadanie od 1 stycznia 2016 roku żadnego produktu w mBanku. Jeśli zatem mamy od 18 do 24 lat i nigdy nie korzystaliśmy z usług mBanku to wystarczy jak

 • Wykonamy kilka płatności kartą
 • Zalogujemy się do aplikacji mobilnej mbanku

Poniżej wyjaśniam wszystko dokładniej.

eKonto m od mBanku w skrócie

mbank konto bankowe

 • Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł (dla osób 18-24 lata włącznie)
 • Wydanie karty– 0 zł
 • Miesięczna opłata za kartę – do 20 lat – 0 zł, dla osób w wieku do 24 lat – 0 zł pod warunkiem wykonania kartą 5 dowolnych płatności na dowolną kwotę (w przeciwnym razie 4 zł miesięcznie)
 • Wypłaty z bankomatów – 0 zł za wszystkie wypłaty dla osób do 20 roku życia. Powyżej 20 lat wypłaty darmowe powyżej 100 zł. Poniżej 100 zł – opłata 1,30 zł
 • Przelewy internetowe– 0 zł

3 kroki do odebrania 100 zł od mBank (dwa razy po 50 zł)

1.  Złóż wniosek o eKonto m za pomocą poniższego przycisku do 31 sierpnia 2017 r.

złóż wniosek

2. W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o konto należy (np. jeśli założymy konto w lipcu to poniższe kroki należy wykonać w sierpniu):

 • pobrać  aplikację mBanku i zalogować się do niej nim. 1 raz
 • wykonać min. 5 dowolnych płatności kartą na dowolną kwotę

Pierwsza premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu (czyli jak w powyższym przykładzie: zakładamy konto w lipcu, wykonujemy powyższe kroki w sierpniu i przelew na 50 zł dostajemy we wrześniu)

3.  W kolejnym miesiącu ( tj. w październiku wg naszego przykładu) należy ponownie:

 • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej mBanku
 • wykonać min. 5 dowolnych płatności kartą na dowolną kwotę

Druga premia zostanie wypłacona znowu w kolejnym miesiącu, czyli w listopadzie.

Może to wszystko wydaje się skomplikowane, że trzeba pamiętać o tylu rzeczach, ale jeśli nie macie jeszcze konta w banku, albo jesteście niezadowoleni ze swojego dotychczasowego banku to warto skorzystać. Tak na prawdę wystarczy tylko założyć konto i korzystać z niego, a pieniądze same wpłyną na konto, a 100 zł piechotą nie chodzi!

23/07/2017

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Ekonto w mBanku – oferta i opinie

eKonto w mBanku, ekonto standard, ekonto osobiste - oferta i opinie. Darmowe konta bankowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów, darmowa karta płatnicza

Jak zamknąć konto bankowe – krótki poradnik

Darmowe konta bankowe to przeszłość Był taki okres w polskiej bankowości, że konta bankowe były oferowane za darmo. Banki nie pobierały opłat za prowadzenie rachunku, za przelewy i wypłaty z bankomatów. Aby jeszcze bardziej zachęcić Klientów banki nawet płaciły za otwarcie i używanie kont bankowych.

Co zrobić jak znikną nam pieniądze z konta

Logujesz się do Banku a tam puste konto Przecierasz oczy ze zdumienia, ale nadal saldo wynosi 0 zł. Powoli uświadamiasz sobie, że ktoś ogołocił Twoje konto i najprawdopodobniej padłeś ofiarą kradzieży. Co zrobić jak znikną nam pieniądze z konta?