Express Elixir w BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska rozpoczął od czerwca 2020 roku obsługę przelewów natychmiastowych Express Elixir. Chcąc wykonać przelew błyskawiczny za granicę konieczne będzie zapłacenie prowizji.

Express Elixir w Banku Ochrony Środowiska

Przelewy tego typu są realizowane w trybie online, dlatego też nazywane są błyskawicznymi. Zlecając tego typu przelew zamiast tradycyjnego przelewu Elixir mamy pewność, że pieniądze dotrą do odbiorcy w praktycznie natychmiast. Przypomnijmy, że zwykłe sesje elixir są realizowane w wyznaczonych godzinach. Tym samym realizacja przelewu może zająć nawet jeden dzień.  Wszystko zależy od tego o której godzinie zlecimy transfer gotówki.

BOŚ Bank informuje w komunikacie prasowym, że:

przekazanie środków z rachunku Płatnika na rachunek Odbiorcy odbywa się w ciągu maksymalnie kilkunastu sekund

Za takie udogodnienia trzeba jednak zapłacić. Wszystko dlatego, że do realizacji tego typu transakcji wykorzystywany jest specjalny system międzybankowy.

Najważniejsze informacje dla Klienta:

Bank Ochrony Środowiska sesje przychodzące i wychodzące

Bank Ochrony Środowiska: kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Bank Ochrony Środowiska kontakt infolinia

office 1246484 1920

Jaki jest koszt przelewu Express Elixir w BOŚ?

Koszt wykonania przelewu błyskawicznego nie jest wysoki. W zamian otrzymujemy gwarancję, że przelew dotrze do odbiorcy w ciągu kilkunastu sekund. Przelewy tego typu dostępne są 24 h na dobę,  7 dni w tygodniu (także w weekendy i święta) z wyjątkiem cotygodniowej przerwy – w każdy czwartek w godzinach 20:00 – 00:00. Wówczas bank przeprowadza prace serwisowe. Poniżej prezentujemy też cennik przelewów Express Elixir zleconych za pośrednictwem BOŚBank2

  • EKOkonto bez Kosztów: 5,00 zł
  • EKOkonto VIP: 5,00 zł
  • EKOkonto PRP: 5,00 zł

Koszt tego typu transakcji zleconej w oddziale banku:

  • EKOkonto bez Kosztów: 13,00 zł
  • EKOkonto VIP: 10,00 zł
  • EKOkonto PRP: 13,00 zł

Prowizja za przelew w EURO:

  • EKOkonto Oszczędnościowe: 17,00 zł

Czy można wysłać dowolną kwotę w ten sposób?

Niestety Bank Ochrony Środowiska wprowadził limity co do wysokości realizowanych transakcji. Wynoszą one:

  • 10 000 zł (w systemie BOŚBank24),
  • 50 000 zł (w systemie iBOSS24).

BOŚ Bank – informacje

Bank Ochrony Środowiska istnieje od 1991 r. i ma siedzibę w Warszawie. Instytucja ta oferuje m.in. kredyty, pożyczki oraz konta osobiste. Najchętniej jednak bank udziela wsparcia dla przedsięwzięć ekologicznych. Chodzi głównie o termomodernizacje obiektów mieszkalnych, instalacje gazowe w obiektach użyteczności publicznej,  zakup sadzonek roślin na biomasę itp.  Bank oferuje również pomoc samorządom i przedsiębiorstwom przy ubieganiu się o dofinansowania z funduszy pomocowych Unii Europejskiej.

Od 1997 jego akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym akcjonariuszem Banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

źródło:https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny/aktualnosci/1-czerwca-2020-r.-bank-ochrony-srodowiska-rozpoczyna-obsluge-przelewow-natychmiastowych-express-elixir

08/06/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?

Pożyczki od 18 lat przez Internet

Bardzo mało firm oferuje pożyczki od 18 lat przez Internet. Minimum formalności, bez zaświadczeń, pieniądze w 15 minut na koncie. Bez weryfikacji baz kredytowych i przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczka dla każdego

Sprawdzamy gdzie szybko i bez problemu otrzymać dodatkową gotówkę. Jednym słowem pożyczka dla każdego od 18 lat, na dowód w 15 minut!